Image Recreanten Volleybal Rayon Eemland
Programma 17-01-2018:
Programma met uitslagen in PDF formaat (om te printen): programma.pdf

Deelnemende teams:
Mix2Mix3
Afas-Leos 1 (M) Air light
Forza 2 (M) Blessureleed
Forza 4 (M) De Sloffe Zaak
HUP Forza 3 Hoogland
Marniks Matchpoint
Switch 2 Surf 2
ZwerfKEIen VVL 1


18:50 Opbouwen velden: alle startende teams.
SpeeltijdVeldPouleWedstrijdScheidsr. en tellerUitslag
19:04-19:30 1 Mix2 HUP - Afas-Leos 1 (M) ZwerfKEIen 0 - 4
19:04-19:30 2 -
19:04-19:30 3 -
19:04-19:30 4 Mix3 Matchpoint - Air light De Sloffe Zaak 0 - 4
19:34-20:00 1 Mix2 HUP - Switch 2 Afas-Leos 1 (M) 2 - 2
19:34-20:00 2 Mix2 ZwerfKEIen - Forza 2 (M) Afas-Leos 1 (M) 2 - 2
19:34-20:00 3 Mix3 Matchpoint - Forza 3 Hoogland Air light 4 - 0
19:34-20:00 4 Mix3 De Sloffe Zaak - Surf 2 Air light 0 - 4
20:04-20:30 1 Mix2 Afas-Leos 1 (M) - Marniks HUP 4 - 0
20:04-20:30 2 Mix2 Switch 2 - Forza 4 (M) Forza 2 (M) 4 - 0
20:04-20:30 3 Mix3 Air light - Blessureleed Matchpoint 4 - 0
20:04-20:30 4 Mix3 Forza 3 Hoogland - VVL 1 Surf 2 2 - 2
20:34-21:00 1 Mix2 HUP - Forza 2 (M) Switch 2 0 - 4
20:34-21:00 2 Mix2 ZwerfKEIen - Marniks Forza 4 (M) 4 - 0
20:34-21:00 3 Mix3 Matchpoint - Surf 2 Forza 3 Hoogland 0 - 4
20:34-21:00 4 Mix3 De Sloffe Zaak - Blessureleed VVL 1 0 - 4
21:04-21:30 1 Mix2 Afas-Leos 1 (M) - Switch 2 HUP 4 - 0
21:04-21:30 2 Mix2 Forza 2 (M) - Forza 4 (M) ZwerfKEIen 2 - 2
21:04-21:30 3 Mix3 Air light - Forza 3 Hoogland Matchpoint 4 - 0
21:04-21:30 4 Mix3 Surf 2 - VVL 1 De Sloffe Zaak 4 - 0
21:34-22:00 1 Mix2 HUP - Marniks Switch 2 4 - 0
21:34-22:00 2 Mix2 Afas-Leos 1 (M) - ZwerfKEIen Forza 4 (M) 0 - 4
21:34-22:00 3 Mix3 Matchpoint - Blessureleed Forza 3 Hoogland 0 - 4
21:34-22:00 4 Mix3 Air light - De Sloffe Zaak VVL 1 4 - 0
22:04-22:30 1 Mix2 Switch 2 - Forza 2 (M) Marniks 4 - 0
22:04-22:30 2 Mix2 ZwerfKEIen - Forza 4 (M) Marniks 4 - 0
22:04-22:30 3 Mix3 Forza 3 Hoogland - Surf 2 Blessureleed 2 - 2
22:04-22:30 4 Mix3 De Sloffe Zaak - VVL 1 Blessureleed 0 - 4
22:34-23:00 1 -
22:34-23:00 2 Mix2 Marniks - Forza 4 (M) Forza 2 (M) 2 - 2
22:34-23:00 3 Mix3 Blessureleed - VVL 1 Surf 2 2 - 2
22:34-23:00 4 -
23:00 Opruimen velden: alle teams.